تصویر خلیج فارس برای ایرانیان نماد عشق و عقلانیت است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد هرمزگان:

خلیج فارس برای ایرانیان نماد عشق و عقلانیت است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان خلیج‌فارس را برای مردم ایران از نگاه فرهنگی و هنری سرشار از زیبایی و نمادی از عشق و عقلانیت دانست.


به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، علیرضا درویش نژاد در آیین اختتامیه هفتمین جشنواره بین المللی فرهنگی هنری خلیج فارس  گفت: جشنواره بین‌المللی هنری و فرهنگی خلیج‌فارس رخدادی است که از دل مردم بیرون می‌آید و متعلق به‌تمامی ساکنان ایران است.
وی ادامه داد: مسیر فرهنگ و هنر راهی ماندگار از اندیشه‌ها و تفکراتی است که با عقلانیت و بینش زیبا گره‌خورده است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان تصریح کرد: این جریان عظیم در جهان در کانون توجه بوده است و در حوزه فرهنگ و هنر نیز همیشه نام بزرگ و حرفی برای گفتن داشته است.
درویش نژاد خاطرنشان ساخت: بندر لافت و جزیره قشم سهم بسیار بزرگی در دفاع از خلیج‌فارس همچنین حقانیت نام خلیج‌فارس دارد.
وی با یادآوری این که دبیرخانه دائمی این جشنواره در سال ۹۴ در بندرعباس تشکیل شد گفت: امروز سومین سال پیاپی است که سعی شده جشنواره خلیج فارس به لحاظ کمی و کیفی درخور این نام بلند و پرآوازه باشد.
هفتمین جشنواره بین المللی فرهنگی، هنری خلیج فارس در دو بخش کارگاهی و همایش با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، نمایندگان مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، امامان جمعه شیعه و اهل سنت جزیره، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، فرماندار و سایر مسئولین استانی و کشوری و با حضور پررنگ مردم جزیره قشم شنبه نهم اردیبهشت ماه در بندرتاریخی لافت برگزار شد.

همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.