تصویر ایران زمین قهرمان نخستین دوره هندبال ساحلی با بادکنک آبدار در قشم شد

ایران زمین قهرمان نخستین دوره هندبال ساحلی با بادکنک آبدار در قشم شد

تیم مجموعه گردشگری ایران زمین عنوان قهرمانی نخستین دوره مسابقات هندبال ساحلی با بادکنک های آب دار را از آن خود کرد.

به گزارش روابط عمومی منطقه آزاد قشم، مبتکر نخستین دوره مسابقات هندبال ساحلی با استفاده از بادکنک های پر از آب گفت: این مسابقات مهیج و شادی آفرین که به مبارکی مبعث حضرت محمد (ص) در شهر قشم برگزار شد، با قهرمانی تیم مجموعه گردشگری ایران زمین از منطقه آزاد قشم و نایب قهرمانی تیم غواصی قرن 21 از تهران به پایان رسید.

مهدی مهدی پور اعلام کرد: تیم کهکشان قشم نیز از بین 9 تیم شرکت کننده در این مسابقات که در کنار ساحل زیبای خلیج فارس در مجموعه گردشگری ایران زمین برگزار شد، عنوان سومی را کسب کرد.

وی یادآور شد: بیش از 850 بادکنک پر از آب در حین انجام مسابقات مورد استفاده قرار گرفت و تیم های شرکت کننده نیز از حضور و نحوه برگزاری آن اظهار رضایت کردند.

به گفته مهدی پور،به پیشنهاد تیم های شرکت کننده و تیم هایی که موفق به حضور در این مسابقه هیجان انگیز نشدند دومین دوره این مسابقات نیز همزمان با دوم خرداد ماه مصادف با ولادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) برگزار خواهد شد.

وی یاداور شد: هر تیم با پنج بازیکن شامل سه بازیکن اصلی و دو نفر ذخیره در این مسابقات حضور داشتند و عملکرد تیم ها توسط سه داور ارزیابی می شد.

نخستین دوره مسابقات هندبال ساحلی با بادکنک های آب دار  در محل مجموعه ورزشی پارک ایران زمین شهر قشم برگزار شد.

همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.