تصویر پیام نوروزی حمیدرضا مومنی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم

پیام نوروزی حمیدرضا مومنی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم

آغاز سال 1395 سال «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» خجسته باد.


به نام خدای بهار آفرین        بهار آفرین را هزار آفرین


گردش روزگار و تازه شدن فصل ها، به خواب رفتن و برخاستن رستنی ها، بلور قندیل بسته آبها و سپس جاری شدن زندگی بخش شان در سینه رودها، کوچ پرندگان و نجوای امید بخش جوجه های در آشیان، همه و همه نشانگر آن است که:  "آنسوی خستگی، نهری به پاس تنشنگی ات جاری ست" و بیانگر زندگی است؛ دوباره زیستن است؛ دیدار یار است و مهر آفریدگار!
ایران سربلند در سالی که گذشت دانه های پرباری در خاک پر گوهرش کاشت که در سال پیش رو سر بر می آورند و جهان و جهانیان را به تماشای این همه رستنی زیبا وا خواهند داشت.
کامیابی در مذاکرات هسته ای و حضور پرشور مردم آزاد اندیش این مرز و بوم در انتخابات دو مجلس خبرگان و شورای اسلامی  که بر اساس رهنمودهای راهگشای مقام معظم رهبری و تدبیر پر امید رییس جمهور محبوب مان به بار نشست از نشانه های پویایی و بالندگی ودرخشش ایران اسلامی در جهان است.
و اما فرا رسیدن بهار زندگی، نوید جاودانگی روح، سال تازه، آغاز سال هزار و سیصد و نود و پنج خورشیدی را به پیشگاه مردم دیندار، آزاده، بلند منش و مهماندوست جزیره زیبای قشم و همه میهمانان ارجمندی که این جزیره رویایی را برای سپری کردن تعطیلات شان برگزیدند و سرفرازمان کردند، شادباش می گویم و آرزومند سالی سرشار از خوشی و تندرستی و کامیابی برای یکایک شما گرامیان هستم.
ما نیز در سازمان منطقه آزاد قشم همچون سربازی جهادگر با یاری مردم خردمند این دیار پای در میدان سازندگی و شکوفایی نهادیم و با تمام توانمان به پیش می تازیم و همه گزینه های مرتبط با آبادانی هر چه بیشتر قشم را با وسواس بررسی می کنیم و آنچه بهترین است را بر خواهیم گزید.  
امید است با توجه به تلاش شبانه روزی همکارانم به منظور فراهم کردن زیر ساخت های مورد نیاز مسافران عزیز نوروزی اعم از راهسازی، ایجاد هشت کمپ مسافری، ایجاد چندین ایستگاه پلیس و نیروی انتظامی و پایگاه های اطلاع رسانی، تعطیلات نوروزی 1395در جزیره قشم سرشار از خاطرات خوش و ماندگار برای همه هموطنان عزیزمان باشد.


حمیدرضا مومنی
رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم

همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.